Міністерство охорони здоров’я      Калуська міська рада      Департамент охорони здоров’я      Новини      Медіа                                         Вхід до особистого кабінету

Калуський міський центр первинної
медико-санітарної допомоги

Записатись на прийом
Для пошуку лікаря почніть вводити прізвище

Електронна реєстратура
Будь-ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь

Денний стаціонар

СОЗАНСЬКА ГАЛИНА ОЛЕКСІЇВНА

завідувач денним стаціонаром

Денний стаціонар – підрозділ створений для здійснення лікувально – діагностичного процесу і надання кваліфікованої спеціалізованої медичної допомоги населенню.

Денний стаціонар організовується з метою наближення стаціонарної допомоги контингентів населення, які не вимагають цілодобового медичного спостереження (легка і середня ступені важкості захворювання).

Денний стаціонар має такі структурні підрозділи: палати для хворих (4), маніпуляційний кабінет, лікарський кабінет  і санітарний вузол.

Обстеження, лікування і до лікування в денному стаціонарі проводяться із широким використанням діагностичних і лікувальних  підрозділів Калуського міського центру ПМСД на основі взаємодії та взаємозв’язку.

Проводиться систематичне освоєння і впровадження в практику нових ефективних  методів і засобів профілактики, діагностики і лікування.