Міністерство охорони здоров’я      Калуська міська рада      Департамент охорони здоров’я      Новини      Медіа                                         Вхід до особистого кабінету

Калуський міський центр первинної
медико-санітарної допомоги

Записатись на прийом
Для пошуку лікаря почніть вводити прізвище

Електронна реєстратура
Будь-ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь

Терапевтичний відділ

Терапевтичне відділення №1

Терапевтичне відділення №1 – це частина великого механізму, який називається Калуський міський центр ПМСД. У відділі працють 12 досвідчених терапевтів, які раді надати пацієнтам свою допомогу, як у лікування так і в консультації, проведенні всіх необхідних обстежень.

Звертайтеся до нас, допоможемо всім тим, що в наших силах. Раді бачити наших пацієнтів у закладі. Інформацію про прийом лікарів можна отримати на сайті установи та в реєстратурі нашого центру.

 

Терапевтичне відділення №2

Завідувач - Харкевич Лідія Михайлівна

Злагоджена командна робота та хороша організація охорони здоров’я мають важливе значення для успіху та якості лікування особливо на первинній ланці.

Не існує медичної професії, ані медичного працівника, який би міг самостійно керувати усіма потребами пацієнта. Комплексна допомога та координація комплексного медичного обслуговування особистості, сім’ї та місцевої громади потребують колективної роботи та багатопрофільного підходу лікарів первинної ланки щодо управління здоров’я зареєстрованого за ним населення.

Залучення колективів терапевтичних відділень нашої установи до багатопрофільного ведення пацієнтів є однією з найбільш перспективних стратегій вдосконалення первинної медичної допомоги на рівні місцевої громади. Чітко визначені компетенції та завдання членів команди, відкрите та регулярне  спілкування, відданість усіх членів команди, постійні перевірки якості роботи є ключовими передумовами ефективної та професійної роботи.

Орієнтованої на потреби пацієнта. Прикладом такої команди є наші Терапевтичні відділення №1,2,3.

Наші лікарі загальної практики – це лікарі першого між людиною та системою охорони здоров’я. Ми допомагаємо кожній особі, яка звертається за допомогою до лікаря, незалежно від типу проблеми зі здоров’ям на підставі укладеної угоди (декларації) в межах затвердженого переліку послуг, повноважень та компетенцій, затверджених чинною нормативно – правовою базою.

Постійність, безперервність нагляду та можливість усіх членів сім’ї зареєструватись в одного і того ж лікаря значною мірою сприяє ефективному, медичному нагляду, профілактиці, своєчасному виявленню факторів ризику, ранній діагностиці, лікуванню та реабілітації.

Терапевтичне відділення №3

Завідувач - Іваськів Тетяна Йосипівна

Структурний підрозділ КНП»КМЦ ПМСД КМР», до складу якого входять 12 лікарів терапевтів та 12 медичних сестер. Кількість дорослого населення, яке обслуговує відділення, складає 20526 чоловік.

Медичні працівники відділення забезпечують діагностичний, лікувальний процес, експертизу тимчасової непрацездатності, диспансерний нагляд за населенням віком від 18 років і старших, надають протиепідемілогічну  допомогу, здійснюють відбір хворих на госпіталізацію, санітарно – курортне лікування, робота відділення спрямована на збереження життя пацієнтів та покращення якості життя завдяки плановій ургентній та превентивній медичній допомозі.