Міністерство охорони здоров’я      Калуська міська рада      Департамент охорони здоров’я      Новини      Медіа                                         Вхід до особистого кабінету

Калуський міський центр первинної
медико-санітарної допомоги

Записатись на прийом
Для пошуку лікаря почніть вводити прізвище

Електронна реєстратура
Будь-ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь

АЗПСМ с.Голинь

          Голинська амбулаторія загальної практики знаходиться на відстані 10 км від міста Калуш і входить у структуру КНП «КМЦ ПМСД КМР». Адреса амбулаторії: с. Голинь, вул. Коновальця, 19. Амбулаторія обслуговує 5206 населення сіл Голинь і Тужилів. Радіус обслуговування 5 км. В амбулаторії працює 4 сімейні лікарі, 4 сімейні медсестри, 2 молодші медсестри, лаборант та водій. За амбулаторією закріплений автомобіль "Daster" 2019 року випуску.

         В амбулаторії надається повний обсяг первинної медико-санітарної допомоги: щопонеділка здійснюється забір крові на біохімічні аналізи, які виконуються в центрі ПМСД, щоденно лаборантом амбулаторії проводяться загальні клінічні аналізи крові, сечі і калу, визначається глюкоза крові. Також проводяться ЕКГ дослідження, при потребі тести на COVID-19, виконуються маніпуляції, профілактичні щеплення, обслуговуються виклики на дому, працює денний стаціонар.  На ФАПі села Тужилів обслуговує прикріплене населення фельдшер. Двічі на тиждень (вівторок, п’ятниця) на ФАП виїжджає лікар амбулаторії для прийому пацієнтів та обслуговування викликів на дому.