Міністерство охорони здоров’я      Калуська міська рада      Департамент охорони здоров’я      Новини      Медіа                                         Вхід до особистого кабінету

Калуський міський центр первинної
медико-санітарної допомоги

Записатись на прийом
Для пошуку лікаря почніть вводити прізвище

Електронна реєстратура
Будь-ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь

Щодня в калуській поліклініці виявляють 3-4 пневмонії.

 

За останній тиждень ситуація є стабільною,  росту захворюваності на гострі респіраторні вірусні інфекції та підозр на COVID-19 немає.

Станом на ранок 23 квітня у Калуші було 160 пацієнтів з ГРЗ, які знаходилися під наглядом сімейних лікарів, станом на 24 квітня — 151.

Від початку карантину в поліклініці зробили 412 ренгенологічних обстежень. На день,  виявляють 3-4 пневмонії та 1-2 пацієнтів направляють до стаціонару. Мобільна бригада, яка створена при міському центрі, за два тижні взяла на ПЛР-дослідження біологічний матеріал у 65-ти осіб. Аналізи беруть за місцем проживання в людей, які контактували з хворими на коронавірусну інфекцію.

На Калущині близько третини підтверджених випадків COVID-19 — у медичних працівників. ПЛР-тести були позитивними в 15-ти працівників Калуської ЦРЛ, п’яти — міської поліклініки і дев’яти — з районної лікарні. Крім того, захворів калушанин, який працює у лікарні обласного центру.

Серед працівників поліклініки, які мали позитивний COVID-тест, вже є такі, які одужали, мають два негативні результати ПЛР-діагноситки і повернулися на робочі місця. Для того, щоб люди, які одужали, почали працювати, потрібно отримати висновок. А з цим є проблеми, оскільки на такий висновок треба довго чекати. Відтак калушанам, які здорові, готові і хочуть працювати, доводиться продовжувати лікарняний. 

Богдан Семаньків     заступник головного лікаря КМЦ ПМСД.

Читайте також