Міністерство охорони здоров’я      Калуська міська рада      Департамент охорони здоров’я      Новини      Медіа                                         Вхід до особистого кабінету

Калуський міський центр первинної
медико-санітарної допомоги

Записатись на прийом
Для пошуку лікаря почніть вводити прізвище

Електронна реєстратура
Будь-ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь

Кабіна для підвісної терапії ВСЦ-4

Наші друзі благодійники з громадської організації Дюссельдорфа  Die apoBamk-Stiftung і vision teilen. Для придбання реабілітаційного обладнання надіслали 5 тис. €.

Торги були проведені на суму 278 735,00 тис. грн., відповідно до чинного законодавства України та придбано «Кабіну для підвісної терапії ВСЦ-4».

Призначення Кабіна для підвісної терапі. (КПТ) призначена для проведення кінезітерапії за методом підвісної та блокової терапії, за допомогою якого можна розвантажити і розслабити різні групи мʼязів або ефективно навантажити їх. Підвісна терапія - це спеціальна підвісна система навантаження опорно-рухового апарату для відновлення амплітуди руху, нормалізації томусу мʼязів та збільшення їхньої сили, покращення балансу та розвитку координації рухів. Можна використовувати повне підвішування, активні вправи з дозованим опором, а також активні вправи з підтримкою та використанням системи блоків і вантажів, еластичних шнурів. Служить для індивідуальних вправ: активних - 3 підвішуванням, активних - з підтримкою, активних - з дозованим опором, а також для проміжного натягу. Показання до застосування системи КПТ:

 1. Захворювання опорно-рухового апарату, хребта та суглобів (остеохондроз хребта, сколіоз, порушення постави).

2. Функціональні порушення опорно-рухового апарату (больові відчуття в області великих суглобів і хребта з функціональними порушеннями; обмеження рухів у хребті та великих суглобах (колінний, кульшовий, плечовий, ліктьовий).

3. Захворювання і травми головного і спинного мозку з руховими порушеннями (інсульт, травма головного мозку, нейроінфекції, розсіяний склероз, спинномозкова травма хребта, дитячий церебральний параліч (ДЦП) та ін.).

4. Силові та ігрові види спорту та фітнес (реабілітація після травм; тренування функціональної сили, швидкості, координації, витривалості).

 Протипоказання:

• Виникнення або посилення болю при виконанні вправ

• Стани після операцій на хребті з формуванням анкілозів

• Оперативні втручання на суглобах

 • Гострі травми з розривом сухожиль і мʼязів

• Декомпенсація серцево-судинної, дихальної систем, печінки і нирок вище|    

ст.

• Онкологічні захворювання хребта і суглобів.

Прийміть щиру вдячність за небайдужість до проблем дітей. Дякуємо Вам за здатність і бажання підтримати тих, хто цього потребує.

 

З повагою колектив

КНП «Калуський міський центр первинної медико – санітарної допомоги Калуської міської ради».


Читайте також