Міністерство охорони здоров’я      Калуська міська рада      Департамент охорони здоров’я      Новини      Медіа                                         Вхід до особистого кабінету

Калуський міський центр первинної
медико-санітарної допомоги

Записатись на прийом
Для пошуку лікаря почніть вводити прізвище

Електронна реєстратура
Будь-ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь

ЛОР комбайн ST-E500 з системою промивання

Тепер огляд у лор лікаря проходить комфортно та не страшно, великим помічником стає новий  ЛОР комбайн ST-E500 з системою промивання.
Діагностичний ЛОР комбайн ST-E500 має мікропроцесорне управління і сучасний ергономічний дизайн,  компресор та насос ЛОР комбайна гарантують безшумну роботу та рівномірний напір повітря в аспіраторі та розпилювачі.
Використовуючи спеціальну оптику можна точно визначити причини охриплості та проблем з голосом.
Також можливо оглянути детально всю носову порожнину як в дорослих так і у дітей.

 

Робоче місце ЛОР лікаря ST-E500 – це комбінація конструкторських рішень в системі освітлення, медичних меблів та цифрових технологій, що охоплює великий набір функцій, значно полегшує та оптимізує роботу лікаря.

Діагностичний ЛОР комбайн ST-E500 має мікропроцесорне управління та сучасний ергономічний дизайн, розрахований для діагностики і лікування захворювань ЛОР органів в амбулаторіях, приватних кабінетах та невеликих стаціонарах.

 

Особливості ЛОР комбайну ST-E500:

 

  • Джерело світла закріплене на поверхні стола з можливістю регулювання висоти, кута нахилу і повороту, що робить процес діагностики комфортнішим та ефективнішим.

  • Поверхня медичного обладнання зроблена з сучасного матеріалу, який є стійким до дезінфекторів.

  • Сучасний компресор і помпа ЛОР комбайну гарантують безшумну роботу і рівномірний потік повітря в аспіраторі та розпилювачі.

  • Панель управління дозволяє змінювати положення пацієнта, регулювати яскравість світла, підтримувати постійну температуру інструменту та працювати з цифровою відеокамерою.

 


Читайте також