Міністерство охорони здоров’я      Калуська міська рада      Департамент охорони здоров’я      Новини      Медіа                                         Вхід до особистого кабінету

Калуський міський центр первинної
медико-санітарної допомоги

Записатись на прийом
Для пошуку лікаря почніть вводити прізвище

Електронна реєстратура
Будь-ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь

Інформація щодо листків непрацездатності

       

КОМУНАЛЬНЕ  НЕКОМЕРЦІЙНЕ  ПІДПРИЄМСТВО

«ІВАНО-ФРАНКІВСЬКИЙ  ОБЛАСНИЙ  ЦЕНТР  ГРОМАДСЬКОГО ЗДОРОВ’Я  ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ  ОБЛАСНОЇ  РАДИ»

 

ЦЕНТР МЕДИЧНОЇ СТАТИСТИКИ ТА АНАЛІТИКИ

 

       За інформацією МОЗ України терміни поставки бланків листків непрацездатності перенесені з травня орієнтовно на 2 міс. Така ситуація склалась в зв’язку з тим, що процедура закупівлі бланків МОЗ України через відкриті торги двічі – в лютому та березні відхилялась Уповноваженим органом з питань закупівель у зв’язку з поданням для участі в торгах менше двох тендерних пропозицій, а в квітні - рішенням Постійно діючої адміністративної колегії Антимонопольного комітету України з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері публічних закупівель. 

      Тендерним комітетом МОЗ України 26.04.2021 розпочато чергову процедуру відкритих торгів на закупівлю Друкованої продукції з елементами захисту – ДК 021:2015 – 22450000-9 (листок непрацездатності). Згідно оголошення розміщеного на веб-порталі Уповноваженого органу з питань закупівель (ідентифікатор закупівлі: UA-2021-04-26-007259-c) визначено: очікувана вартість –2 924 900,00 грн. з ПДВ; кількість – 5318000 шт.; термін поставки – до 25 червня 2021 року.

     Тому лікувально-профілактичні заклади знову змушені впродовж деякого часу видавати пацієнтам довідки про тимчасову непрацездатність замість листків непрацездатності.

 

 

 

Начальник центру медичної

статистики та аналітики                                                                                                                             Тарас СТАХ

Читайте також