Міністерство охорони здоров’я      Калуська міська рада      Департамент охорони здоров’я      Новини      Медіа                                         Вхід до особистого кабінету

Калуський міський центр первинної
медико-санітарної допомоги

Записатись на прийом
Для пошуку лікаря почніть вводити прізвище

Електронна реєстратура
Будь-ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь

Портативний рефрактометр Adaptica 2WIN

Розвиток інформаційних технологій призвів до того, що діти з раннього віку користуються планшетами, смартфонами, проводять багато часу перед комп'ютером і телевізором. Як наслідок, значно зросла захворюваність очей у дітей.
Для покращення роботи лікаря офтальмолога дитячого а саме: для раннього діагностування та виявлення різної патології та порушень зору у дітей раннього віку.  
Визначення об’єктивної рефракції та вчасного лікування дітей з обмеженими можливостями та дітей з якими неможливо встановити контакт.  

 
Спасибі за турботу і фінансову підтримку нашим друзям з Німеччини міст Дюсельдорфа та Заальфельда.   
Спільними зусиллями ми зробили вклад у ще кращий рівень діагностики та придбали Портативний рефрактометр Adaptica 2WIN загальна вартість склала 272 000,00 грн.
✔️2win є бінокулярним рефрактометром і аналізатором зору. Він вимірює рефракцію обох очей в той же час, на відстані з 1 метра. 
✔️Працюючи в природних бінокулярних умовах 2win дозволяє оцінювати одночасно не тільки рефракцію, а й напрямок погляду, вирівнювання очей, діаметр зіниці, відстань зіниці та акомодаційний баланс/дисбаланс між 2 очима. ✔️Принцип вимірювання приладу заснований на ексцентричної фоторетіноскопії. У цій техніці, інфрачервоне світло проецирується скрізь зіницю пацієнта на сітків

 

Читайте також