Міністерство охорони здоров’я      Калуська міська рада      Департамент охорони здоров’я      Новини      Медіа                                         Вхід до особистого кабінету

Калуський міський центр первинної
медико-санітарної допомоги

Записатись на прийом
Для пошуку лікаря почніть вводити прізвище

Електронна реєстратура
Будь-ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь

Підсумки І кварталу 2022року.

03.05.2022 р. проведена оперативна медична нарада по підсумках роботи КНП «Калуський МЦ ПМСД» за І квартал 2022 р. в присутності всіх керівників підрозділів та заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради Кінаш Наталії Олександрівни.

Про показники роботи доповів заступник директора КНП «КМЦ ПМСД» Семаньків Богдан Іванович, наголосив на основних проблемах надання медичної допомоги жителям Калуської ТГ. А також про свої ділянки роботи доповіли заступник директора з питань ЛТЕ Тимчина Наталія Богданівна, завідуючий дитячою поліклінікою Кучма Богдан Орестович, завідуюча терапевтичним відділом Харкевич Лідія Михайлівна.

На заключення Наталія Олександрівна наголосила на важливості раннього виявлення туберкульозу та онкопатологій, залучення населення до вакцинації від коронавірусу та надання повноцінної та своєчасної допомоги вимушено переміщеним особам.

 

Читайте також